Week 4 (Mon 5/16)
Division I
1. Marquette
2. Brookfield East
3. Neenah
4. Nicolet
5. Middleton
6. Homestead
7. Brookfield Central
8. Arrowhead
9. Verona
10. Eau Claire Memorial

Honorale Mention
Whitefish Bay, Madison West, Fond du Lac, Cedarburg, Madison Memorial

Division II
1. University School of Milwaukee
2. Notre Dame
3. Brookfield Academy
4. The Prairie School
5. Madison Edgewood
6. Shorewood
7. Eau Claire Regis
8. Kohler
9. Appleton Xavier
10. Watertown Luther Prep

Honorable Mention
LaCrosse Logan, Sauk Prairie, Waukesha Catholic Memorial, Whitnall



Week 3 (Mon 5/9)
Divison I
1. Marquette
2. Brookfield East
3. Neenah
4. Nicolet
5. Middleton
6. Brookfield Central
7. Homestead
8. Arrowhead
9. Verona
10. Eau Claire Memorial

Honorable Mention
Whitefish Bay, Madison West, Fond du Lac, Cedarburg, Madison Memorial

Divison II
1. University School of Milwaukee
2. Notre Dame
3. Brookfield Academy
4. The Prairie School
5. Madison Edgewood
6. Shorewood
7. Eau Claire Regis
8. Kohler
9. Appleton Xavier
10. Watertown Luther Prep

Honorable Mention
LaCrosse Logan, Sauk Prairie, and Waukesha Catholic Memorial



Week 3 (Mon 5/2)
Division I
1. Marquette
2. Brookfield East
3. Neenah
4. Nicolet
5. Middleton
6. Brookfield Central
7. Verona
8. Homestead
9. Eau Claire Memorial
10. Arrowhead

Honorable Mention
Whitefish Bay, Madison West, Fond du Lac, Cedarburg, De Pere


Division II
1. University School of Milwaukee
2. Notre Dame Academy
3. Brookfield Academy
4. Racine Prairie School
5. Madison Edgewood
6. Shorewood
7. Kohler
8. Appleton Xavier
9. Manitowoc Roncalli
10. Eau Claire Regis

Honorable Mention
Watertown Luther Prep, Waukesha Catholic Memorial, Sauk Prairie, Antigo



Week 2 (Mon 4/25)
Division I
1. Marquette
2. Brookfield East
3. Neenah
4. Verona
5. Middleton
6. Whitefish Bay
7. Nicolet
8. Eau Claire Memorial
9. Arrowhead
10. Madison West


Honorable Mention
11. Homestead
12. Fond du Lac
13. Oregon
14. Brookfield Central
15. De Pere


Division II
1. University School
2. Green Bay Notre Dame
3. Brookfield Academy
4. Racine Prairie
5. Madison Edgewood
6. Appleton Xavier
7. Eau Claire Regis
8. Catholic Memorial
9. Shorewood
10. Kohler




Week 1 (Mon 4/18)
Division I
1. Marquette
2. Brookfield East
3. Neenah
4. Verona
5. Eau Claire Memorial
6. Middleton
7. Whitefish Bay
8. Arrowhead
9. Madison West
10. Fond du Lac

Division II
1. University School
2. Green Bay Notre Dame
3. Brookfield Academy
4. Racine Prairie
5. Madison Edgewood
6. Appleton Xavier
7. Eau Claire Regis
8. Catholic Memorial
9. Shorewood
10. Kohler