Week 6 (5/24)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Nicolet
4. Middleton
5. Eau Claire Memorial
6. Neenah
7. Brookfield Central
8. Homestead
9. Whitefish Bay
10. Arrowhead
Honorable Mention: Stevens Point, Fond du Lac, Waukesha South, Kettle Moraine, Madison West

Division II
1. University School
2. Madison Edgewood
3. Racine Prairie
4. Green Bay Notre Dame Academy
5. Brookfield Academy
6. Appleton Xavier
7. Eau Claire Regis
8. Catholic Memorial
9. Shorewood
10. Kohler
Honorable Mention: Altoona, McFarland, New Berlin Eisenhower, Plymouth


Week 5 (5/17)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Nicolet
4. Middleton
5. Eau Claire Memorial
6. Neenah
7. Brookfield Central
8. Whitefish Bay
9. Homestead
10. Arrowhead
Honorable Mention: Stevens Point, Fond du Lac, Kettle Moraine, Waukesha South, Verona


Division II
1. Madison Edgewood
2. University School
3. Green Bay Notre Dame Academy
4. Racine Prairie
5. Brookfield Academy
6. Appleton Xavier
7. Eau Claire Regis
8. Catholic Memorial
9. Shorewood
10. Kohler
Honorable Mention: Grafton, Howard’s Grove




Week 4 (5/10)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Nicolet
4. Middleton
5. Eau Claire Memorial
6. Neenah
7. Brookfield Central
8. Whitefish Bay
9. Arrowhead
10. Homestead
Honorable Mention: Stevens Point, Fond du Lac, Kettle Moraine, Oshkosh North, Waukesha South

Division II
1. Madison Edgewood
2. University School
3. Green Bay Notre Dame Academy
4. Racine Prairie
5. Brookfield Academy
6. Appleton Xavier
7. Eau Claire Regis
8. Catholic Memorial
9. Shorewood
10. Kohler
Honorable Mention: Grafton, Howard’s Grove



Week 3 (5/3)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Nicolet
4. Eau Claire Memorial
5. Neenah
6. Brookfield Central
7. Middleton
8. Homestead
9. Arrowhead
10. Stevens Point
Honorable Mention: Fond du Lac, Waukesha South, Verona, Whitefish Bay, Madison West

Division II
1. Madison Edgewood
2. University School
3. Green Bay Notre Dame
4. Racine Prairie
5. Brookfield Academy
6. Appleton Xavier
7. Catholic Memorial
8. Eau Claire Regis
9. Howard’s Grove
10. Grafton


Week 2 (4/27)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Nicolet
4. Neenah
5. Homestead
6. Middleton
7. Eau Claire Memorial
8. Brookfield Central
9. Fond du Lac
10. Waukesha South
Honorable Mention: Arrowhead, Verona, Whitefish Bay, Madison West, Oregon

Division II
1. Madison Edgewood
2. University School
3. Green Bay Notre Dame
4. Racine Prairie
5. Brookfield Academy
6. Catholic Memorial
7. Manitowoc Roncalli
8. Eau Claire Regis
9. Two Rivers
10. Grafton


Week 1 (4/20)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Nicolet
4. Homestead
5. Neenah
6. Middleton
7. Eau Claire Memorial
8. Brookfield Central
9. Fond du Lac
10. Waukesha South
Honorable Mention: Arrowhead, Germantown, Madison West, Muskego, Oregon, Waukesha North, Waunakee, West Bend East, Whitefish Bay


Division II
1. Madison Edgewood
2. University School
3. Green Bay Notre Dame
4. Racine Prairie
5. Brookfield Academy
6. Catholic Memorial
7. Manitowoc Roncalli
8. Eau Claire Regis
9. Two Rivers
10. Grafton


Preseason (same as final poll from last year)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Homestead
4. Nicolet
5. Middleton
6. Neenah
7. Eau Claire Memorial
8. Brookfield Central
9. Madison West
10T. Whitefish Bay
10T. West Bend East
Honorable Mention: Arrowhead, Waukesha South, Waunakee, Oregon, Muskego

Division II
1. University School
2. Green Bay Notre Dame
3. Madison Edgewood
4. Brookfield Academy
5. Racine Prairie
6. Catholic Memorial
7. West DePere
8. Bigfoot/Williams Bay
9. Eau Claire Regis
10. Whitnall
Honorable Mention: Two Rivers, Martin Luther, Manitowoc Roncalli