Week 7 (5/26)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Homestead
4. Nicolet
5. Middleton
6. Neenah
7. Eau Claire Memorial
8. Brookfield Central
9. Madison West
10T. Whitefish Bay
10T. West Bend East
Honorable Mention: Arrowhead, Waukesha South, Waunakee, Oregon, Muskego

Division II
1. University School
2. Green Bay Notre Dame
3. Madison Edgewood
4. Brookfield Academy
5. Racine Prairie
6. Catholic Memorial
7. West DePere
8. Bigfoot/Williams Bay
9. Eau Claire Regis
10. Whitnall
Honorable Mention: Two Rivers, Martin Luther, Manitowoc Roncalli


Week 6 (5/19)
Division I
1. Brookfield East
2. Nicolet
3. Marquette
4. Homestead
5. Middleton
6. Neenah
7. Eau Claire Memorial
8. Brookfield Central
9. Madison West
10T. Whitefish Bay
10T. West Bend East

Honorable Mention: Arrowhead, Waukesha South, Waunakee, Oregon, Ashwaubenon


Division II
1. University School
2. Green Bay Notre Dame
3. Madison Edgewood
4. Brookfield Academy
5. Racine Prairie
6. Catholic Memorial
7. West DePere
8. Bigfoot/Williams Bay
9. Eau Claire Regis
10. Whitnall

Honorable Mention: Two Rivers, Martin Luther, Manitowoc Roncalli




Week 5 (5/12)
Division I
1. Brookfield East
2. Homestead
3. Marquette
4. Nicolet
5. Middleton
6. Neenah
7. Eau Claire Memorial
8. Brookfield Central
9. Madison West
10T. Whitefish Bay
10T. West Bend East

Honorable Mention: Arrowhead, Waukesha South, Waunakee, Oregon, Ashwaubenon

Division II
1. University School
2. Green Bay Notre Dame
3. Madison Edgewood
4. Brookfield Academy
5. Racine Prairie
6. Catholic Memorial
7. West DePere
8. Bigfoot/Williams Bay
9. Eau Claire Regis
10. Whitnall

Honorable Mention: Two Rivers, Martin Luther, Manitowoc Roncalli

Week 4 (5/5)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Homestead
4. Neenah
5. Nicolet
6. Middleton
7. Eau Claire Memorial
8. Brookfield Central
9. Madison West
1o. Waukesha South

Honorable Mention: Whitefish Bay, West Bend East, Arrowhead, Waunakee, Oregon

Division II
1. University School
2. Brookfield Academy
3. Madison Edgewood
4. Green Bay Notre Dame
5. Racine Prairie
6. Catholic Memorial
7. West De Pere
8. Bigfoot/Williams Bay
9. Eau Claire Regis
10. Whitnall

Honorable Mention: Two Rivers, Martin Luther, Manitowoc Roncalli


Week 3 (4/28)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Homestead
4. Neenah
5. Nicolet
6. Middleton
7. ECM
8. Brookfield Central
9. Madison West
1o. Waukesha South

Honorable Mention: Whitefish Bay, West Bend East, Arrowhead, Waunakee, Oregon

Division II
1. University School
2. Brookfield Academy
3. Madison Edgewood
4. Catholic Memorial
5. Green Bay Notre Dame
6. Racine Prairie
7. West De Pere
8. Eau Claire Regis
9. Manitowoc Roncalli
10. Kenosha St. Joseph

Honorable Mention: Two Rivers, Grafton, Watertown Luther Prep


Week 2 (4/21)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Nicolet
4. Middleton
5. Eau Claire Memorial
6. Homestead
7. Whitefish Bay
8. Madison West
9. Arrowhead
10T. Brookfield Central
10T. Verona

Honorable Mention: Waunakee, Neenah, Stevens Point, Hudson

Division II
1. University School
2. Brookfield Academy
3. Madison Edgewood
4. Catholic Memorial
5. Green Bay Notre Dame
6. Racine Prairie
7. West De Pere
8. Eau Claire Regis
9. Manitowoc Roncalli
10. Kenosha St. Joseph

Honorable Mention: Two Rivers, Grafton, Watertown Luther Prep


Week 1 (4/14)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Nicolet
4. Middleton
5. Eau Claire Memorial
6. Homestead
7. Whitefish Bay
8. Madison West
9. Arrowhead
10T. Brookfield Central
10T. Verona

HM: Waunakee, Neenah, Stevens Point, Hudson

Division II
1. USM
2. Notre Dame
3. Catholic Memorial
4. Brookfield Academy
5. Racine Prairie
6. Madison Edgewood
7. Shorewood
8. Kenosha St. Joseph
9. Two Rivers
10. Kohler

Honorable Mention: East Troy, Manitowoc Roncalli, Martin Luther

Preseason (3/31)
Division I
1. Brookfield East
2. Marquette
3. Nicolet
4. Middleton
5. Eau Claire Memorial
6. Homestead
7. Whitefish Bay
8. Madison West
9. Arrowhead
10T. Brookfield Central
10T. Verona

HM: Waunakee, Neenah, Stevens Point, Hudson

Division II
1. USM
2. Notre Dame
3. Catholic Memorial
4. Brookfield Academy
5. Racine Prairie
6. Madison Edgewood
7. Shorewood
8. Kenosha St. Joseph
9. Two Rivers
10. Kohler

Honorable Mention: East Troy, Manitowoc Roncalli, Martin Luther